Co to jest Odorgone?
OdorGone jest neutralizatorem zapachu, wyprodukowanym na bazie wody. W swoim składzie zawiera mieszaninę nietoksycznych, biodegradowalnych, powierzchniowo czynnych składników, likwidujących większość nieprzyjemnych zapachów. Nie zawiera żadnych chemicznych substancji zapachowych. Preparat nie jest środkiem maskującym (odświeżaczem).
Co to jest OdorGone?
OdorGone jest najbardziej efektywny w kontakcie z amoniakiem, siarkowodorem, merkaptanami (palne gazy lub ciecze o odrażającym silnym zapachu). Zapachem dymu (papierosy, cygara, spalenizna), zapachem pleśni, zwierząt domowych oraz wielu innych.
Czytaj więcej >>>
Jak działa Odorgone?
Zapach (smród) występuje w postaci lotnych gazów (milionów cząsteczek), które szybko wypełniają atmosferę. Kiedy OdorGone zetknie się z tymi cząsteczkami, szybko tworzy formę neutralnej substancji . W ten sposób przywraca naturalną formę powietrza.
Jak działa OdorGone?
Amoniak i siarkowodór po kontakcie ze środkiem OdorGone staje się substancją nieszkodliwą. Cząsteczki wiążą się ze sobą i nie rozpadają. OdorGone po kontakcie z nieprzyjemnym zapachem tworzy formę cięższą od powietrza. W ten sposób opada na ziemię.
Czytaj więcej >>>